Back to products
Sydney Storage Table 5442
Call for Price
Brittany STOOLS 41405-26/52CB47
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
You love the soothing, down to earth look of this welcoming style, with its wood accents and warm, irresistibly tasteful colors. Chez vous, old-fashioned finishes and textures pair perfectly with floral prints, stripes, and understated checks, and cherished family objects enhance the ambience. Let your love of all things country shine through in your décor — it’s a great way to live!
Videos
Additional information
| Dimensions | 19.25 × 18 × 40.75 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Cream |
| Detail Color | CB Pebble |
| Style | Country |
| Collection | Brittany |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Sundance Dining – Sandstone Swivel Bar Stool Dining
Fiddler Counter Stool
Jade Counter Stool
Jetson Bar Stool
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |
Thayer Outdoor Counter Stool
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Thayer |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.