Daly 4765 Power Lay Flat Recliner
Call for Price
Plank Table 4284P Solid
Call for Price
Esteban STOOLS 41273-26B/5147
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
This stool brings the ultimate industrial look to your home with distressed materials, clean lines, and a minimalist aesthetic. No frills here. Just a harmonious contrast created from clean metal details that play up the warmth of aged wood.
Additional information
| Dimensions | 20.125 × 16.875 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Brown |
| Detail Color | 47 Tiramisu |
| Style | Industrial |
| Collection | Esteban |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Esteban STOOLS 41273-26/51HO47
Related products
Americana Modern Dining Bar Complete 78 In. With Quartz
Fiddler Counter Stool
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.