Milan 434 Power Lay Flat Reclining Sofa
Call for Price
Oslo Table 4248 Oval Solid
Call for Price
Joshua STOOLS 41239-30/96CP
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
Nordic living enhances the beauty of the open spaces where your family members go about their daily lives. A space where you can forget about the little inconveniences of the day. The furniture you choose should reflect this desire to live together in a comfortable, relaxing shared space. No frills just good taste, pure and simple.
Additional information
| Dimensions | 21.875 × 24.875 × 43.375 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Black |
| Detail Color | CP Volcano |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Joshua |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Joshua STOOLS 41239-26/96CP
Related products
Charleston Forge Bar and Game Room Wood Seat Counterstool
| Brand | Charleston Forge |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Blue Leroy Counter Stool
Calhoun Counter Stool
Fiddler Counter Stool
Lanai Counter Stool
Thayer Outdoor Counter Stool
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Thayer |
| Features | Fabric |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.