3392C-2 - Copenhagen Brass Counter Stool
Call for Price

Joshua STOOLS 41239-30/96CP
Call for Price
Milan 434 Power Lay Flat Reclining Sofa
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 40 × 90 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Brown |
| Detail Color | Silver Gray Fabric |
| Style | Contemporary |
| Collection | Milan |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Milan 434 Lay Flat Recliner
Milan 434 Lay Flat Reclining Console Loveseat
Milan 434 Lay Flat Reclining Sofa
Milan 434 Power Lay Flat Recliner
Milan 434 Wedge
Related products
Craftmaster Essentials Sofas
Craftmaster Essentials Sofas
Craftmaster Essentials Sofas
Digby Fabric Sofa
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 80 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.