Sloan Leather Slope Arm Swivel Glider Chair
Call for Price
Milan 434 Power Lay Flat Reclining Sofa
Call for Price
3392C-2 – Copenhagen Brass Counter Stool
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Metal |
|---|---|
| Back Type | Tight |
| Seat Type | Tight |
| Notes | Brushed Brass |
| Volume | 17 cft |
| Weight | 49 lb |
| Leather | 32 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 2.25 yrd |
Additional information
| Weight | 49 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.25 × 23 × 36.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gold |
| Style | Contemporary |
| Collection | Copenhagen |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
3388A-1 – Copenhagen Stainless Arm Chair
3388A-2 – Copenhagen Brass Arm Chair
3388S-1 – Copenhagen Stainless Side Chair
3388S-2 – Copenhagen Brass Side Chair
3392B-1 – Copenhagen Stainless Bar Stool
3392C-1 – Copenhagen Stainless Counter Stool
Related products
Pure Modern Dining Upholstered Swivel Barstool
Charleston Forge Bar and Game Room Wood Seat Counterstool
| Brand | Charleston Forge |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
24″ Ladderback Counter Stool
Gray Fiddler Counter Stool
Jetson Bar Stool
Thayer Outdoor Counter Stool
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Thayer |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.