Sloan Leather Slope Arm Swivel Glider Chair
Call for Price
Milan 434 Power Lay Flat Recliner
Call for Price
3392C-1 – Copenhagen Stainless Counter Stool
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Metal |
|---|---|
| Back Type | Tight |
| Seat Type | Tight |
| Notes | Brushed Stainless |
| Volume | 17 cft |
| Weight | 49 lb |
| Leather | 32 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 2.25 yrd |
Additional information
| Weight | 49 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.25 × 23 × 36.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Silver |
| Style | Modern |
| Collection | Copenhagen |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.