
Portland Plank King Headboard - 62199
Call for Price
309-541 - Wellington Court Side Chair
Call for Price
Milan 434 Lay Flat Reclining Console Loveseat
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 40 × 89 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Brown |
| Detail Color | Silver Gray Fabric |
| Style | Contemporary |
| Collection | Milan |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Milan 434 Lay Flat Recliner
Milan 434 Lay Flat Reclining Sofa
Milan 434 Wedge
Related products
Brett Loveseat with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Transitional |
EZ1C00 Double Reclining Loveseat with Nails
| Dimensions | 41 × 59 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads, Power Recline |
| Style | Traditional |
EZ1C00H Double Reclining Loveseat with Nails
| Dimensions | 41 × 59 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads, Power Recline |
| Style | Traditional |









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.