Milan 434 Lay Flat Reclining Console Loveseat
Call for Price
Hudson Leather Track Arm Zero Gravity Power Recliner
Call for Price
309-541 – Wellington Court Side Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Meranti Solids, Mahogany Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Light |
| Volume | 25 cft |
| Weight | 24 lb |
| Cartons | 1 |
| Leather | 41 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 2.75 yrd |
Additional information
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 24.75 × 42.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.