Beautyrest Black Series 4-Firm Summit Pillow Top
$4,349.00 – $5,899.00Price range: $4,349.00 through $5,899.00

Cole Cocktail Ottoman
Call for Price
Uph Side Chair 2in
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Constructed of hardwood solid | Yes |
|---|---|
| Seat height: 19 1/4″ | Yes |
| Upholstered with 100% Polyester Performance Fabric | Yes |
| Cleaning Code W | Yes |
| Dimensions | 21.50″W X 25.75″D X 40.00″H |
| Weight | 20.94 lbs |
Additional information
| Weight | 41.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.75 × 21.5 × 40 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Mink |
| Style | Refined Glam |
| Collection | Monterey |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.