3385A - Meadow Host Chair
$4,395.00 Original price was: $4,395.00.$3,288.99Current price is: $3,288.99.
CCC3128-12OAK - Lunar Oak Ottoman
$4,095.00 Original price was: $4,095.00.$2,658.99Current price is: $2,658.99.
3653S – Dain Side Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Seat Type | Tight |
|---|---|
| Volume | 17 cft |
| Weight | 23 lb |
| Leather | 13 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 1.00 yrd |
Additional information
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.25 × 21 × 37 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Dining Bench Counter Upholstered 49 In.
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |


Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.