Trevor Leather Track Arm Manual Recliner
Call for Price

2 West Bookcase 48 x 72 - 634872
Call for Price
Lauren STOOLS 40293-34/24BP49
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
You live in the fast lane, but make the right choices. You love curating your surroundings with a hipster look, a relaxed ambience, and the out of the ordinary. At your place, it’s never business as usual. You have your standards, especially for furnishings. Gleaming metals, pure, flowing lines, and shiny surfaces call your name. There is nothing superfluous or artificial about it—it’s really you!
Additional information
| Dimensions | 19.375 × 18.625 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Gray |
| Detail Color | BP Pixel |
| Style | Contemporary |
| Collection | Lauren |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Lauren STOOLS 40293-26/24BP49
Lauren STOOLS 40293-30/24BP49
Related products
Americana Modern Dining Bar Complete 78 In. With Quartz
Lodge Dining Swivel Counter Stool
Charleston Forge Bar and Game Room Wood Seat Counterstool
| Brand | Charleston Forge |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Jetson Bar Stool
Lanai Counter Stool
Thayer Outdoor Counter Stool
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Thayer |
| Features | Fabric |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.