709-541 - Mesa Dobson Cane Back Side Chair
Call for Price
Grace Chair Rustic Oak
Call for Price
Zip STOOLS 42334-30/24BP
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
You love curating your surroundings with a hipster look, a relaxed ambience, and the out of the ordinary. Pure, flowing lines and shiny surfaces call your name.
Additional information
| Dimensions | 17.25 × 17.25 × 30.375 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Gray |
| Detail Color | BP Pixel |
| Style | Contemporary |
| Collection | Zip |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Dining Bar Stool 30 In.
Fiddler Counter Stool
Jade Counter Stool
Lanai Counter Stool
Thayer Outdoor Counter Stool
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Thayer |
| Features | Fabric |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.