Cole 4566 Chaise Swivel Glider Recliner
Call for Price
Hudson Leather Track Arm Lay Flat Power Lift Recliner
Call for Price
3233A – Exeter Arm Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Select Hardwoods |
|---|---|
| Back Type | Tight |
| Seat Type | Tight |
| Volume | 18 cft |
| Weight | 41 lb |
| Cartons | 1 |
| Leather | 28 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 1.75 yrd |
Additional information
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.5 × 23.5 × 40.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.