Addison Greenhill Console Table
$1,587.00 Original price was: $1,587.00.$998.99Current price is: $998.99.
3385A - Meadow Host Chair
$4,395.00 Original price was: $4,395.00.$3,288.99Current price is: $3,288.99.
3372-1 – Hollister Straight Back-Exposed Wood W/Straight Top
"*" indicates required fields
Description
Upholstered chair program with different back profiles. Available skirted or with exposed wood legs.
Product Details
| Material | Select Hardwoods |
|---|---|
| Back Type | Tight |
| Seat Type | Tight |
| Volume | 31 cft |
| Weight | 29 lb |
| Leather | 40 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 2.75 yrd |
Additional information
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.75 × 23 × 42.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.