Stallworth 4898 Power Lift Recliner
Call for Price
Thompson Leather Panel Arm Manual Recliner
Call for Price
3300S – Blythe Side Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Back Type | Tight |
|---|---|
| Seat Type | Tight |
| Volume | 19 cft |
| Weight | 23 lb |
| Leather | 26 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 1.75 yrd |
Additional information
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 22.5 × 35.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.