Maris Leather Manual Recliner with Wood Frame
Call for Price
Cirrus 2630 Power Lay Flat Chaise Recliner
Call for Price
3385A-C-V1 – Meadow Host Chair With Casters
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Notes | Fabric: 71582L12 |
|---|---|
| Volume | 29 cft |
| Weight | 48 lb |
Additional information
| Weight | 48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 26 × 42 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.