139 C Lucie Ottoman
Call for Price
Hollins 265 Power Reclining Loveseat
Call for Price
3387S-1 – Mica Stainless Side Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Metal |
|---|---|
| Back Type | Tight |
| Seat Type | Tight |
| Notes | Metal – Brushed Stainless Finish |
| Volume | 22 cft |
| Weight | 36 lb |
| Leather | 49 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 3.25 yrd |
Additional information
| Weight | 36 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.75 × 24 × 38.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Silver |
| Style | Modern |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Dining Bench Upholstered 58 In.
Americana Modern Dining Counter Stool 26 In.
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.