Emmett Leather Track Arm Lay Flat Power Recliner
Call for Price
Ceretti 488 Power Reclining Console Loveseat
Call for Price
3482S – Ring Side Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Select Hardwoods |
|---|---|
| Back Type | Tight |
| Seat Type | Tight |
| Notes | ** LEATHER IS ONLY AVAILABLE ON SEAT** LEATHER CANNOT BE USED ON THE INBACK OR OUTBACK DUE TO THE CUTOUT DESIGN IN THE BACK. |
| Volume | 21 cft |
| Weight | 35 lb |
| Cartons | 1 |
| C.O.M. (*) | 3.25 yrd |
Additional information
| Weight | 35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 22 × 42 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.