Emmett Leather Track Arm Lay Flat Manual Recliner
Call for Price

Kyle STOOLS 41414-26/52HO87
Call for Price
3653A – Dain Arm Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Seat Type | Tight |
|---|---|
| Volume | 17 cft |
| Weight | 24 lb |
| Leather | 13 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 1.00 yrd |
Additional information
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.25 × 21 × 37 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.