B2H-551 – Liam Side Chair – Brown Rustic
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Upholstery, Oak Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Heavy |
| Notes | Available ONLY as shown: B2H Brown Rustic finish and fabric 71317-20 |
| Volume | 11 cft |
| Weight | 32 lb |
Additional information
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.5 × 18.75 × 33.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Liam |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.