Whitney Wingback Accent Chair
Call for Price

Heritage Raised Panel Cal King Bed -Low Footboard - 61399
Call for Price
Betty CHAIRS 34434-WE/1B25KXF4
"*" indicates required fields
SKU:
34434-WE/1B25KXF4
Category: Chairs & Benches
Tags: Amisco, Chairs & Benches, Gray, Light Grey Polyester
Description
Make your dining room a warm and welcoming place with the Betty dining chairs from Amisco! With its thick padded seat and backrest, your friends and family will enjoy unparalleled comfort during your dinners and gatherings. Available in three different color combinations, you will surely find the one that fits your décor to perfection.
Videos
Additional information
| Dimensions | 23 × 19 × 36.375 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Gray |
| Detail Color | Light Grey Polyester |
| Style | Contemporary |
| Collection | Betty |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.