11-414 - Magellan Chair
Call for Price

Heritage Estate Panel Twin Headboard - 60678
Call for Price
Brixton CHAIRS 30536/51HO
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
SKU:
30536/51HO
Category: Chairs & Benches
Tags: Amisco, Chairs & Benches, Cream, Customizable, HO Biscuit
Description
This chair will quickly become your go-to spot for sleepy mornings and long lunches. The sleek shape, metal details, and sturdy square base have been thoughtfully combined to add personality without straying from the sober industrial look.
Additional information
| Dimensions | 21.5 × 17.625 × 32.75 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Cream |
| Detail Color | HO Biscuit |
| Style | Industrial |
| Collection | Brixton |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.