Modern Anniston Cocktail Table
Call for Price
Stockten English Arm L-Shape Sectional with Casters
Call for Price
CT2110S-PN-FL – Naples Side Chair – Peninsula/Flax
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Notes | Mahogany solids and Rattan split weave with Flax color upholstery |
|---|---|
| Volume | 10 cft |
| Weight | 30 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 21 × 33 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Coastal |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.