Modern Marilyn End Table
Call for Price
Stockten English Arm L-Shape Sectional with Casters
Call for Price
CT2116 – Folly Arm Chair – Flax
"*" indicates required fields
Description
The Folly Chair is designed with a woven Lampacanay in natural coloration accented with dark contrast woven stripes. The frame is finished in a dark walnut finish.
Product Details
| Notes | Mahogany solids and natural finish woven lampacany with black stripe accent. Flax color upholstery |
|---|---|
| Volume | 14 cft |
| Weight | 48 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.25 × 24 × 29.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Folly |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.