CM Leather Chairs
Call for Price
Origins Swivel-Tilt Arm Chair - 800 Clay / 7617-91 Linen
Call for Price
Hampton Collection Double X Back Chalk Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Hampton |
|---|---|
| Suite | Hampton |
| Categories | Chairs |
| Width | 19.5 |
| Depth | 20.0 |
| Height | 41.0 |
| Additional Information | The Hampton Collection is a pre-finished, quick ship collection available to ship in 30 days or less! Contact a local dealer to learn more |
Additional information
| Dimensions | 20 × 19.5 × 41 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Hampton |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.