Washington CHAIRS 30303-WE/1B25JTF4
Call for Price

Linea CHAIRS 30320/24BP
Call for Price
Luna CHAIRS 30317/24DH
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
SKU:
30317/24DH
Category: Chairs & Benches
Tags: Amisco, Chairs & Benches, Customizable, DH Blizzard, White
Description
No fuss. No frills. For you, beauty resides in pure simplicity. From the back down to the legs, impeccably clean lines complement the loft style design of your interior. You’ll wish everything in your life had the flawless style of the Luna chair.
Videos
Additional information
| Dimensions | 22.125 × 18.125 × 36.625 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | White |
| Detail Color | DH Blizzard |
| Style | Industrial |
| Collection | Luna |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Dining Counter Stool 26 In.
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.