11-2172S - Sansa Swivel Chair
Call for Price

Shaker Essential Panel Queen Headboard - 60382
Call for Price
Weston CHAIRS 30534/56DX
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
SKU:
30534/56DX
Category: Chairs & Benches
Tags: Amisco, Chairs & Benches, Cream, Customizable, DX Marshmallow
Description
A graceful chair offering ultimate comfort and perfect proportions—you really can have it all. You’ll love the upholstered seat with memory swivel. Velvety fabric plays up the chair’s understated elegance. Just the spot for a nice cup of tea in good company.
Additional information
| Dimensions | 23.75 × 22 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Cream |
| Detail Color | DX Marshmallow |
| Style | Contemporary |
| Collection | Weston |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Dining Bench Upholstered 58 In.
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.