Complete Leg Table With Stone Insert
Complete Leg Table With Stone Insert
"*" indicates required fields
SKU:
1500-120K
Category: Dining Sets
Tags: Cream, Dining Sets, Legacy Classic Furniture, Malabar With Alabaster Fronts
Description
Product Details
| Select Hardwoods W/ Quartered Ash & Faux Linen Materials | Yes |
|---|---|
| Mixed Materials Creates Visual Interest | Yes |
| Matte Nickel Pulls | Yes |
| Width | 40 |
| Depth | 72 |
| Height | 30 |
| Finish | Malabar with Alabaster Fronts |
| Fabric | N/A |
| Material | Select Hardwoods with Quartered Ash and Faux Linen Accents |
| Hardware | Matte Nickel Pulls |
Additional information
| Dimensions | 72 × 40 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Legacy Classic Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Malabar With Alabaster Fronts |
| Style | Modern |
| Collection | 1500 Biscayne DR |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Complete Rect. Trestle Table
Complete Rectangle Double Pedestal Table
Complete Round Pedestal Table
Complete Round Table
Drawer Chest Brown Finish
Utility Costco Exclusive
| Weight | 174 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 92 × 30 in |
| Brand | Flexsteel |
| Collection | Utility |
| Features | Fabric |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.