Corda Solid Wood 6dwr Dresser
Call for Price
Roya Solid Wood 4dr Cabinet
Call for Price
Alpine Reclaimed Pine 2dr Cabinet Natural
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Overall Dimensions | 46”W x 18”D x 36”H |
|---|---|
| Materials | Reclaimed Pine,Travertine Laminate |
| Weight | 141.1 lbs |
| Casegoods Door Quantity | 2 |
| Shelf Interior Dimensions | 37.625″ x 16.25″ x 10.8″ |
| Wire Management Holes | 1 |
| Anti Tip Kit Included | YES |
| Storage Configuration | 2 Door |
Additional information
| Weight | 141.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 46 × 36 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Alpine |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.