Marico 2 Door Cabinet
"*" indicates required fields
Description
This cabinet features geometric door fronts and is crafted of ebony cerused mindi veneer. The rich wood tones are complemented by a sleek gold plated base, adding a contemporary flair to this piece.
Additional information
| Weight | 109 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 32 × 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Marico |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Dining 2pc 69 In. Buffet / Display Hutch With Quartz Insert
Lodge Dining 2pc 66 In. Buffet / Bar Display Hutch
Walnut Grove Small Server
| Dimensions | 22 × 39 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.