Sophie 4 Door Cabinet
"*" indicates required fields
Description
Breakfront console in weathered sea gray with ivory accents. Open-carved doors are backed in light tan linen, enclosing three adjustable shelves.
Additional information
| Weight | 131 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 60 × 36 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Sophie |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Dining 2pc 66 In. Buffet / Bar Open Hutch With Quartz Insert
Americana Modern Dining Buffet Server
| Brand | Parker House |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Oak, Oak Veneer, Poplar, Storage, Wood |
| Style | Casual, Modern, Transitional |
Lodge Dining Buffet Server 66 In. X 18 In.
Sundance – Sandstone 2pc 66 In. Buffet / Bar Display Hutch With Quartz Insert Dining
Sundance Dining – Sandstone Buffet Server 66 In. X 19 In.
Walnut Grove Small Server
| Dimensions | 22 × 39 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.