Today’s Hours Getting Hours
Americana Round Pedestal Dining Table with 1-22in Leaf
Call for Price
Casual Dining Americana Round Pedestal Dining Table Base
Call for Price
Casual Dining Americana Round Pedestal Dining Table Base
"*" indicates required fields
Additional information
| Weight | 139 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 28 × 25.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Rustic |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Commerce and Market St. Armand Rectangular End Table
Melange Melange Lisa Accent Table
Melange Laureng End Table
Commerce and Market St. Armand Round End Table
Saint Armand St. Armand Entertainment Console
SS Nicolla Leather Stationary Chair
Alfresco Alfresco Trifoglio Accent Table
| Weight | 13.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.50 × 22.50 × 26.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Blue |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.