30” Round Table Top w/ 30″H Traditional Pedestal in Heather Gray/White
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Dining Essentials |
|---|---|
| Suite | Dining Essentials |
| Categories | Dining Room |
| Type | Tables |
| Width | 30.0 |
| Depth | 30.0 |
| Height | 30.0 |
Additional information
| Dimensions | 30 × 30 × 30 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Dining Essentials |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Dining Essentials – 24″ San Remo Heather Gray Stool
| Dimensions | 20.75 × 17.25 × 39 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Dining Essentials |
| Features | Swivel |
Dining Essentials – 24″Charoltte Swivel Heather Gray Stool
| Dimensions | 21.3 × 18.5 × 41.1 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Dining Essentials |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.