54″ Round Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Constructed of select hardwoods and Oak veneers | Yes |
|---|---|
| Grand scaled x style table base | Yes |
| Table Dimensions: 54″ x 54″ x 30″ | Yes |
| Dimensions | 54.00″W X 54.00″D X 30.00″H |
| Weight | 156.53 lbs |
Additional information
| Weight | 156.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 54 × 30 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Pale Oak |
| Style | Urban Organic |
| Collection | Davie |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.