709-320-84 – Mesa Pacific 84″ Dining Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Wire Brush Oak Veneers, Walnut Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Medium |
| Notes | COMBO FINISH: Available as Top/Base combination or Top & Posts/Top moulding & Post blocks combination ONLY.Available in Cerused finishes |
| Volume | 28 cft |
| Weight | 215 lb |
| Apron Height | 27 in |
| Cartons | 2 |
Additional information
| Weight | 215 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 84 × 30.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.