Rhonda Square Leather Ottoman
Call for Price
Winston STOOLS 44046-30WE/1B25GTF4
Call for Price
78G-981T-54 – Details 54″ Round 1/2″ Tempered Glass Top With Ogee Edge
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Tempered Glass |
|---|---|
| Volume | 8 cft |
| Weight | 109 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 109 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 54 × 0.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Transparent |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.