Dublin Leather Upholstered Bed
Call for Price

Zenith TABLES 52572/25+92804/4930
Call for Price
C79-305 – Molly Gold Pedestal 54″ Round Dining Table
"*" indicates required fields
Description
A single pedestal version of the Blake, our Molly table is designed as a smaller, round top table that can serve as dining, kitchen, or center table. It’s a look that is graceful, glamourous and cool.
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids, Metal |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | Gold finish aluminum pedestal |
| Volume | 28 cft |
| Weight | 172 lb |
| Cartons | 2 |
Additional information
| Weight | 172 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 54.25 × 54.25 × 30.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gold |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.