Dublin Leather Upholstered Storage Bed
Call for Price

Zenith TABLES 52584/25+92807/4930
Call for Price
C79-308 – Blake Gold Pedestal 119″ Dining Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids, Metal |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | Gold finish aluminum pedestals |
| Volume | 55 cft |
| Weight | 344 lb |
| Cartons | 3 |
Additional information
| Weight | 344 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48.25 × 119.25 × 30.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gold |
| Style | Contemporary |
| Collection | Blake |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
B2H-406 – Blake Credenza – Brown Rustic
C79-301 – Blake Gold Pedestal 96″ Dining Table
C79-302 – Blake Silver Pedestal 96″ Dining Table
Related products
Cedar Fork Dining Rectangle Leg Table
Crossings Eden Rectangular Dining Table
Rodrigo Counter Table Brown
| Dimensions | 32 × 32 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.