
Stressless® View (M) Cross Base Recliner with Ottoman
Call for Price
Beckham Leather Ottoman
Call for Price
CB9-305 – Monterey Round 64″ Dining Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids, Mappa Burl Veneers |
|---|---|
| Volume | 37 cft |
| Weight | 260 lb |
| Apron Height | 26.50 in |
Additional information
| Weight | 260 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 64 × 64 × 30 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.