CB9-305 - Monterey Round 64" Dining Table
Call for Price
Revolve Counter Stool
Call for Price
Beckham Leather Ottoman
Leather ottoman artisan crafted in the USA. 39 in. W x 39 in. D x 19.5 in. H.
"*" indicates required fields
SKU:
2676-00L-53
Category: Ottomans & Poufs
Tags: Bassett Furniture, Brown, Ottomans & Poufs, Sterling - Smoke
Additional information
| Weight | 57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 39 × 19.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sterling – Smoke |
| Style | Contemporary |
| Collection | Beckham |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Beckham Ottoman
Beckham Ottoman
Beckham Ottoman
Related products
Lachlan Cocktail Ottoman
| Dimensions | 24 × 40 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.