Playful – Canes Cobblestone Ottoman
"*" indicates required fields
SKU:
SPLA#900-CNCB
Category: Ottomans & Poufs
Tags: Canes Cobblestone, Gray, Ottomans & Poufs, Parker House
Additional information
| Dimensions | 41.25 × 41.25 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Gray |
| Detail Color | Canes cobblestone |
| Style | Contemporary |
| Collection | Playful |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Playful – Canes Cobblestone 6pc Package A (915(1),911(1),910(3),950(1))
Related products
Bryant – Orwell Smoke Ottoman
Paula Deen by Studio C Ottomans & Poufs
Paula Deen by Studio C Ottomans & Poufs
Pouf Fabric Ottoman
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Pouf |
| Features | Fabric |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.