CR9-1-130-G – 130″ Guanacaste Slab Dining Table Top Only
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Metal, Guanacaste Solids |
|---|---|
| Notes | NOTE: Guanacaste slabs are a natural product – depth can range from 36″ to 46″ and CANNOT be specified |
| Volume | 38 cft |
| Weight | 320 lb |
Additional information
| Weight | 320 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 130 × 2 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Industrial |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Dining Dining Table 48 In. Round To 66 In. (18 In. Leaf)
Crossings Downtown 60” Round Dining Table
Rodrigo Counter Table Brown
| Dimensions | 32 × 32 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.