Dwyer Bed - Complete Bed / King / 802 Bay
Call for Price
Stacy Upholstered Bed
Call for Price
CR9-940T-1 – Details Rectangular Wood Top – 80″ – 87″
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Walnut Veneers, Oak Veneers, Maple Veneers |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Volume | 4 cft |
| Weight | 185 lb |
Additional information
| Weight | 185 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 87 × 1.75 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Crossings Downtown 60” Round Dining Table
Rodrigo Counter Table Brown
| Dimensions | 32 × 32 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.