Dwyer Storage Bed - Full / 800 Clay
Call for Price
Stacy Upholstered Platform Bed
Call for Price
CRA-971B – Oiled Bronze Strap Dining Table Base Set
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Notes | Bronze finish metal |
|---|---|
| Volume | 10 cft |
| Weight | 80 lb |
Additional information
| Weight | 80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.75 × 4 × 28.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Bronze |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.