Oasis- Coastal Living Home Collection Pebble Accent Chair
Call for Price
Marge Upholstered Dining Chair
Call for Price
D78-802B-CHR – Outdoor Dining Trestle Pedestal Table Base
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Teak Solids |
|---|---|
| Volume | 18 cft |
| Weight | 69 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 69 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.75 × 36.75 × 28 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.