Today’s Hours Getting Hours
Stressless® Manhattan 3 seater
Call for Price

Mebane Slip Cover Sofa
Call for Price
Gathering Table Top w/ Square Storage Base
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
Includes 12” butterfly leaf / 36”H base
Additional information
| Dimensions | 36 × 54 × 42 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Traditional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Modern Farmhouse Kitchen Table
| Brand | Universal Furniture |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Wood |
| Style | Coastal, Transitional |
Coastal Living Escape Cottage Dining Table
| Brand | Universal Furniture |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Oak, Pine Veneer, Storage, Wood |
| Style | Cottage |
Traditions Traditions Rectangle Dining Table with Two 22-inch leaves
| Weight | 209.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.00 × 78.00 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Walnut Grove Dining Table
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Traditional |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.