Duostacked Table Lamp
Call for Price

Rio Fabric Reclining Loveseat with Console
Call for Price
Hampton Collection – 48″ Round Solid Top w/ 30″H Flair Pedestal Base in Chalk – T28-48RT
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| T28-48RT | 48″ Round Solid Top in Chalk |
|---|---|
| CPB-23-28 | 30″H Flair Pedestal in Chalk |
| Collection | Hampton |
| Suite | Yes |
| Categories | Yes |
| Type | Tables |
| Width | 48.0 |
| Depth | 48.0 |
| Height | 30.0 |
| Motion Types | Stationary |
Additional information
| Dimensions | 48 × 48 × 30 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Hampton |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Hampton Collection – 24” Charolette Swivel Pure White Stool
| Dimensions | 21.3 × 18.5 × 41 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Hampton |
| Features | Swivel |
Hampton Collection – 24” San Remo Swivel Pure White Stool
| Dimensions | 20.75 × 17.25 × 39 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Hampton |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.