ES9-1339-2 - Savannah Sofa
Call for Price

Corissa Right-Hand Facing Loveseat
Call for Price
Hampton Collection – 42″Round Table Top w/ 30″H Aria Pedestal in Chalk and White – T128-42RT
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Hampton |
|---|---|
| Suite | Hampton |
| Categories | Yes |
| Width | 42.0 |
| Depth | 42.0 |
| Height | 30.0 |
| Motion Types | Stationary |
Additional information
| Dimensions | 42 × 42 × 30 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Hampton |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Hampton Collection – 24” Charolette Swivel Pure White Stool
| Dimensions | 21.3 × 18.5 × 41 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Hampton |
| Features | Swivel |
Hampton Collection – 24” San Remo Swivel Pure White Stool
| Dimensions | 20.75 × 17.25 × 39 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Hampton |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.