Tigbee-hamilton Round End Table
Call for Price
Sinclair 68" Credenza Desk
Call for Price
Round Dining Table
"*" indicates required fields
SKU:
79452
Category: Dining Tables
Tags: Aged White/wheat, Dining Tables, Riverside Furniture, White
Description
Product Details
| Constructed of select hardwood solids and Oak veneers | Yes |
|---|---|
| Random planked top | Yes |
| 48″ dia fixed top | Yes |
| Comfortably seats 4 people | Yes |
| Dimensions | 48.00″W X 48.00″D X 30.00″H |
| Weight | 79.37 lbs |
Additional information
| Weight | 79.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 48 × 30 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Aged White/wheat |
| Style | Cottage |
| Collection | Glenndale |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.