Marsham-hamilton Round Chairside Table
Call for Price
Sinclair Open Bookcase
Call for Price
Curve Bk Uph Side Chr 2in
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Constructed of select hardwood solids | Yes |
|---|---|
| Upholstered with 100% Polyester, Cleaning Code: W | Yes |
| Dimensions | 20.00″W X 23.25″D X 36.25″H |
| Weight | 17.42 lbs |
Additional information
| Weight | 34.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.25 × 20 × 36.25 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Wheat |
| Style | Cottage |
| Collection | Glenndale |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.